МПП.Енергія
Енергія
+380 97 330 1030
+380 99 201 0220
+380 97 201 0220

Architecture buro

Чим ми займаємся?

Наша компанія укомплектована висококваліфікованими фахівцями.

МПП «Енергія» була заснована 10 вересня 1997 року в першій хвилі створення в Україні, так званих, малих підприємств (МП). Займалися проектуванням зовнішніх мереж 0,4-10кВт, електрообладнання та електроосвітлення.

Пізніше зі збільшенням досвіду, з 2005 року ми розширили сферу діяльності компанії, почавши розробку проектів будівництва і, в першу чергу, розробку конструктивних та архітектурних рішень.

Жоден вид діяльності сучасної людини є неможливим без будівництва, реконструкції та ремонтів будівель та споруд, оскільки в цих будівлях та спорудах проходить все її життя.

Наші Послуги

Розробка проектної документації для будівництва всіх видів будівель та споруд

Розробка проектів опалення та вентиляції

Розробка проектів водопостачання та водовідведення

Розробка проектів зовнішніх та внутрішніх електромереж

Обстеження технічного стану будівель та споруд

Авторський нагляд за будівництвом

Допомога та супровід в оформлені необхідної документації для будівництва, здачі в експлуатацію, підключені інженерних мереж.

Розробка проекту

Розробка проекту – необхідна і невід’ємна частина процесу народження і реалізації ідеї з будівництва, реконструкції або ремонту будь-якої будівлі чи споруди. Проектно-кошторисна документація в повному обсязі дає повне уявлення не тільки про концепцію будівлі, але і надає всі необхідні дані для безпосереднього виконання будівельно-монтажних або ремонтних робіт.

Завершальний етап

Завершальним етапом цього творчого процесу є складання кошторисної документації, в якій прописано перелік необхідних робіт, матеріалів та їх вартість, що вкрай важливо враховувати під час реалізації ідеї. Проектування виконується для будівель з різним призначенням, це можуть бути цивільні, які в свою чергу діляться на громадські та житлові, і промислові.

Документація

Проектно-кошторисна документація складається з декількох розділів, які виконують відповідно до завдання замовника і вимог норм та законодавства України.Кількість розділів проекту може змінюватись в залежності від призначення, складності, будівельного обсягу та продуктивності будівлі. Наприклад, для проекту складу важлива технологія і логістика, а для проекту будинку цей розділ не потрібен.
Для проектів будинків розроблюють, таким чином, меншу кількість розділів, проте генплан забудови та архітектурно-будівельна частина проекту однаково важливі для будь-якої споруджуваної будівлі, незалежно від її призначення. Генплан забудови дозволяє не тільки здійснити посадку будівлі на місцевості, але і забезпечити безперешкодний рух транспорту і персоналу територією заводу, що особливо важливо для великих підприємств, які складаються із значної кількості будівель. Незалежно від складності об’єкта ми з повною віддачею працюємо над втіленням ідеї з його проектування та будівництва. Якщо розробляється проект будинку, то до професіоналізму додається розуміння того, що створюється або вдосконалюється місце життя і відпочинку людини, в якому вона повинна відчувати себе затишно і комфортно. В разі проектування офісної будівлі акцент робиться на функціональності і стилі. Якщо ж виконується промислове проектування, наприклад, розробляється проект складу, АБК, заводу, то основне в ньому – технологічні сучасні рішення. В усіх наведених випадках ми не забуваємо про удосконалення процесу і пропонуємо замовникам найсучасніші, естетичні, безпечні та високоякісні матеріали та рішення.

Де ми Знаходимся

Житомир

+380 97 330 1030
ENERGIAZT@GMAIL.COM
М.ЖИТОМИР, 1 ПЕР. СІННИЙ, 2А

Зв'яжіться з нами

Контакти
+380 97 330 1030
+380 99 201 0220
+380 97 201 0220
energiazt@gmail.com
М.Житомир, 1 пер. Сінний, 2а